Symulator samolotu Airbus A320

Miło nam Państwa poinformować iż wracamy do pracy od dnia 30.05.2020.

Aby umówić się na sesję, proszę zadzwonić pod nr 570 670 820.

Oferowany przez nas model symulatora, to w pełni profesjonalny, posiadający wiernie odwzorowany kokpit - symulator lotu samolotu pasażerskiego Airbus A320.

Może z powodzeniem służyć do treningu pilotów Airbusa A320 przed każdym okresowym sprawdzianem umiejętności postępowania w sytuacjach awaryjnych oraz w różnych warunkach pogodowych.

Pilotom-kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do linii lotniczych pozwala zaznajomić i oswoić się z kokpitem oraz systemami wyposażenia nowoczesnego, dużego pasażerskiego samolotu, trenować procedury lotnicze, starty, lądowania itp.

Wszystkim chętnym, którzy nie posiadają licencji pilota, symulator umożliwia zapoznanie się z zagadnieniami pilotowania samolotu pasażerskiego i daje niepowtarzalną szansę poczucia się jak prawdziwy pilot.

Zapraszamy do zapoznania się z niżej przedstawionymi propozycjami sesji w symulatorze i dokonania wyboru vouchera odpowiedniego dla siebie lub dla kogoś bliskiego, kto zostanie obdarowany tym niezwykłym prezentem.

View the embedded image gallery online at:

Przed dokonaniem rezerwacji sesji w symulatorze, prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami, które można wypełnić u nas na miejscu:

W przypadku zapotrzebowania na usługę inną niż zaproponowane poniżej, prosimy o kontakt.

+48 570 670 820

Uwaga! Kupon rabatowy z rabatem 10% należy okazać w miejscu świadczenia usługi. W przypadku braku kuponu rożnicę należy zapłacić w miejscu świadczenia usługi.

W przypadku rezerwacji sesji rozpoczynajacej się po godzinie 18:00, uprzejmie prosimy o dokonanie rezerwacji sesji z co najmniej jedniodniowym wyprzedzeniem.

Kontakt z nami:

godziny otwarcia od 9:00 do 18:00 (7 dni w tygodniu)

telefon: +48 570 670 820

ul. Mechaniczna 13

21-040 Świdnik k. Lublina

View the embedded image gallery online at: