+48 728 847 388 a320@exin.pl
  • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem


UWAGA!

Ze względu na zalecenia Ministerstwa Zdrowia od dnia 12.03.2020 do 11.04.2020 zawieszamy wszystkie sesje na symulatorach.

W drugim tygodniu kwietnia 2020 podejmiemy decyzje o wznowieniu.

Za utrudnienia przepraszamy.

Oferowany przez nas model symulatora, to w pełni profesjonalny, posiadający wiernie odwzorowany kokpit - symulator lotu samolotu pasażerskiego Airbus A320.

 

Może z powodzeniem służyć do treningu pilotów Airbusa A320 przed każdym okresowym sprawdzianem umiejętności postępowania w sytuacjach awaryjnych oraz w różnych warunkach pogodowych.

 

Pilotom-kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do linii lotniczych pozwala zaznajomić i oswoić się z kokpitem oraz systemami wyposażenia nowoczesnego, dużego pasażerskiego samolotu, trenować procedury lotnicze, starty, lądowania itp.

 

Wszystkim chętnym, którzy nie posiadają licencji pilota, symulator umożliwia zapoznanie się z zagadnieniami pilotowania samolotu pasażerskiego i daje niepowtarzalną szansę poczucia się jak prawdziwy pilot.

 

Zapraszamy do zapoznania się z niżej przedstawionymi propozycjami sesji w symulatorze i dokonania wyboru vouchera odpowiedniego dla siebie lub dla kogoś bliskiego, kto zostanie obdarowany tym niezwykłym prezentem.

 

Przed dokonaniem rezerwacji sesji w symulatorze, prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami, które można wypełnić u nas na miejscu:

W przypadku zapotrzebowania na usługę inną niż zaproponowane poniżej, prosimy o kontakt.

+48 728 847 388

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uwaga! Kupon rabatowy z rabatem 10% należy okazać w miejscu świadczenia usługi. W przypadku braku kuponu rożnicę należy zapłacić w miejscu świadczenia usługi.

W przypadku rezerwacji sesji rozpoczynajacej się po godzinie 18:00, uprzejmie prosimy o dokonanie rezerwacji sesji z co najmniej jedniodniowym wyprzedzeniem.

                                                               

Kontakt z nami:

godziny otwarcia od 9:00 do 18:00 (7 dni w tygodniu)

telefon: +48 728 847 388

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Mechaniczna 13

21-040 Świdnik k. Lublina