+48 570 670 820 exinair@op.pl
  • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem


Szkoła Lotnicza ATO Exin powstała na początku obecnego wieku w ramach funkcjonującego od początku lat dziewięćdziesiątych Przedsiębiorstwa Exin Sp. z o.o. , jako odpowiedź na szybko rosnące zainteresowanie wszelkiego rodzaju szkoleniami lotniczymi.

W pierwszym okresie działalności koncentrowaliśmy się głównie na organizacji kursów teoretycznych z zakresu niezbędnego do uzyskania uprawnień pilota samolotowego turystycznego, zawodowego oraz liniowego. W kolejnych latach rozszerzaliśmy o zakres szkoleń praktycznych, pozyskując kolejne samoloty.

Obecnie Szkoła Lotnicza ATO Exin posiada trzy samoloty typu Cessna 152, jeden 150, oraz Piper Arrow PA-28. W roku 2009 zakupiliśmy symulator lotu ELITE S812 FNTP II posiada on europejski certyfikat kwalifikacji szkoleniowego urządzenia symulacji lotu FSTD. Urządzenie skonfigurowane jest na dwa typy samolotów: Cessna 172 RG (single engine) oraz Piper Seneca III (Multi engine).

Posiadamy zaplecze szkoleniowe oraz hangar usytuowany na terenie Lądowiska w Świdniku. Daje nam to możliwość szkolenia pilotów oraz kandydatów na pilotów w pełnym zakresie, poczynając od uprawnień PPL(A), CPL(A), IR(A), MEP(L) kończąc na ATPL(A) – teoria. W związku z powstaniem lotniska komunikacyjnego Lublin – EPLB, które jest wyposażone w pomoce nawigacyjne, takie jak ILS i VOR, możemy wykonywać szkolenia IFR w lotach kontrolowanych bezpośrednio u nas. Szkolenia z zakresu IFR wykonywane są bez dodatkowych przelotów na inne lotniska.

Naszą mocną stroną jest profesjonalna, posiadająca duże doświadczenie lotnicze kadra instruktorów szkoleń teoretycznych i praktycznych, rekrutująca się zarówno z „małego” i „dużego” lotnictwa. Znajduje to odzwierciedlenie w dużej zdawalności egzaminów państwowych przez absolwentów naszej Szkoły.

Wszystkich zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji, jak i tych pragnących zasmakować lotniczej przygody po raz pierwszy, zapraszamy do Szkoły Lotniczej ATO Exin.

Zapytaj o szkolenie, a otrzymasz indywidualną ofertę plus gratis ! 

Skorzystaj z niej i otwórz sobie drzwi do kariery pilota .

Możliwość budowania nalotu dowódczego i nabywanie innych uprawnień do CPL/ATPL to nasza mocna strona.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od posiadanych uprawnień i oczekiwań klienta. W celu ustalenia cen prosimy o kontakt.