+48 795 424 351 +48 606 954 854

  • 1
  • 2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem


Osoby Funkcyjne – Kadra Instruktorska

Zajęcia teoretyczne i loty szkolne w firmie Exin prowadzą doświadczeni instruktorzy i specjaliści od szkoleń teoretycznych i praktycznych. Nasi wykładowcy posiadają wieloletnią praktykę w swoich dziedzinach. Są to doświadczeni istruktorzy, inżynierowie lotniczy, lekarz medycyny lotniczej, egzaminatorzy Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej oraz piloci liniowi również z bardzo dużym doświadczeniem jako instruktorzy lotnictwa ogólnego.

W naszej szkole lotniczej “NASTAŁO NOWE”, nastąpiła zmiana osób funkcyjnych co po uzyskaniu certyfikatu PART-FCL, przyczyniło się do podniesienia standardów w szkoleniu lotniczym:

Wiesław Drożdżowski HT

Kierownik Szkolenia ATO Exin, były pilot liniowy, instruktor, egzaminator LKE z bardzo dużym doświadczeniem w lotach według wskazań przyrządów na samolotach wielo-silnikowtch, odrzutowych i turbośmigłowych w różnym rodzaju lotnictwa w kraju i za granicą. Wyszkolił wielu pilotów którzy aktualnie są kapitanami samolotów pasażerskich na różnych liniach lotniczych. Posiada ogólny nalot ponad 12.000 godzin.

Adam Kamiński CTKI

Szef Instruktorów Szkolenia Teoretycznego ATO Exin, były pilot liniowy, kapitan samolotów B-737, B-757, latał na liniach lotniczych całej Europy i nie tylko, instruktor samolotowy w lotnictwie liniowym oraz w lotnictwie ogólnym. Spędził za sterami różnych samolotów ponad 12.000 godzin.

Daniel Janus FI(A)

Instruktor szkolenia ogólnego w ATO Exin, swoją przygodę z lotnictwem zaczął w 2004 roku w modelarni w swoim rodzinnym mieście, następnie w Aeroklubie Częstochowskim w 2009 roku rozpoczął kurs szybowcowy, a w 2010 roku kurs samolotowy. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie na kierunku Pilotaż Samolotowy. W chwilach wolnych od pracy wypoczywa w samolocie holując szybowce i latając ze skoczkami. Łączny nalot ponad 700 godzin.